ICAN Eylem Akademisi için Başvurular Başladıican action academy

 11-14 Eylül tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşecek ICAN Eylem Akademisi için başvurular başladı. Eğer siz de 30 yaşın altındaysanız ve nükleer silahlardan arındırılmış bir dünya istiyorsanız şu linke tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz: http://ican.berlin/actionacademy/

ICAN Eylem Akademisi, genç kampanyacılar ya da kampanyacı olmak isteyenler için düzenlenmiş dört günlük yoğun bir eğitim programıdır. Halen nükleer silahsızlanma alanında çalışıyor ya da gelecekte bu konuda çalışmalar yapmak istiyor olabilirsiniz; her iki durumda da ICAN Eylem Akademisi sizin kaçırmamanız gereken bir etkinliktir.

15 farklı Avrupa ülkesinden katılımcılar nükleere silahlara karşı başarılı bir kampanya yapmanın yollarını öğrenmek ve bu silahları yasaklayan uluslar arası bir anlaşma hakkında bilgi edinmek için Berlin’de bir araya gelecekler. Amacımız sizleri proje yönetimi, basın ve medya çalışması, lobi faaliyeti, kampanya stratejisi, sokak eylemleri, mali kaynak bulma ve toplantılarda konuşma yapma gibi konularda eğiterek başarılı bir kampanyacı olmanızı sağlamak. Yüzyılın en heyecan verici küresel kampanyasının bir parçası olmaya ne dersiniz!

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki linklerden edinebilirsiniz.

http://Ican.berlin/actionacademy

http://ican.berlin/actionacademy/flyer.pdf

Sizi Berlin’de görmek için sabırsızlanıyoruz!

♦